Grunnleggende grunnferdigheter
Kurs i Grunnferdigheter

Kurset passer å for deg som ønsker å videreutvikle ferdighetene til familiehunden. Kan hunden grunnferdighetene, så kan du lære den hva som helst etterpå!
Dette er kurset for deg om du tenker å trene videre innenfor hundesport som f.eks Rallylydighet, Agility, Lydighet. Kurset passer også fint for deg som tenker å gå videre med bronsemerkekurs.
Vårt mål er at du skal lære prinsipper for effektiv hundetrening som gjør deg i stand til å takle nye utfordringer på egen hund etter kurset. Hunden skal lære inn grunnferdigheter basert på hva hunden tilbyr av frivillig adferd, og du skal finne ut hva som er den beste belønningen for hunden din.
Kurset forutsetter at du har kjennskap til klikkertrening fra før. Øvelsene tilpasses den enkelte ekvipasjes nivå.
Noen temaer som blir tatt opp:
• Effektive belønningsmetoder
• Targeting
• Bakpartskontroll/utgangsstilling
• Fri ved fot med vendinger
• Sitt/Ligg/ Stå
• Bli (sittende/liggende/stående)
• Doggiezen
Avholdes som kurs over 7 uker og som Helgekurs Lørdag og søndag
Det gis 20 % rabatt for de som har gått på valpekurs og hverdagslydighet kurs hos oss tidligere.
-
Trude Josefsen
Telefon: 90644408Org. nr.: 923120904
Påmelding til kurset
- Kurs:
- Kurs i Grunnferdigheter
- Sted:
- Brennløkkveien 1, 1484 Hakadal
- Kursleder:
- Trude Josefsen
- Instruktører:
- Trude Josefsen
- Pris:
- 2600 kr